today

Дата  Время

Second Hand (Секонд хенд) з Європи

Second Hand (Секонд хенд) з Європи

В продажу на постійній основі за конкуренційними цінами оригінальний одяг (торговий дім Англії, Манчестер, брендовий дитячий одяг "Mothercare" та одяг "мілітарі")

Контакти

м. Ковель, вул. Левицького, 77

097-311-89-00
097-155-61-35
050-264-40-83
063-831-51-07

Опис

Широкий вибір одягу відомих брендів з Англії та інших Європейських країн.

Продаж стоку відомих брендів: H&M, ZARA, Next, Lacoste, Levi*S, Monsoon, George, CAP

Оригінал-несортований одяг (торговий дім Англії, та Манчестер), а також Ви завжди можете придбати більше трьохсот видів сортованого одягу з Англії.

У секонд хенді оптом у м. Ковель можна придбати безліч речей різноманітних брендів, фасонів і призначення. Є кілька категорій одягу, які вигідніше купувати саме в нас:

  • Виключно трендові речі. Сюди відноситься одяг на один сезон, незвичайні аксесуари, покупки під настрій.
  • Речі «на один раз». Це одяг, який свідомо може бути швидко зіпсованим. Наприклад, речі для дачі та городу, для будинку, для спортивних занять та активного відпочинку.
  • Добротні речі на кілька сезонів. Це верхній одяг, костюми, добротні джинси, спідниці та інші вироби, від яких очікується максимальна якість.

Переваги купівлі секонд хенду оптом:

Великий асортимент виключно якісної продукції, яка чудово підійде для реалізації, якщо Ви є власником магазину одягу чи тільки думаєте про його відкриття. У нас ви можете купити фірмову продукцію популярних британських брендів, поповнити асортимент магазину вічною класикою і оригінальними трендами сучасної вуличної моди. Оригінальні і стильні речі, багато варіантів розмірів та вигідні умови придбання – справжня знахідка для власників стокових магазинів.

Ми надаємо можливість купити товар як великими оптовими, так і зовсім невеликими дрібнооптовими партіями кратними ємності упаковки.

Останні новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: