today

Дата  Время

date_range

Середа, 03 квітня 2019

Поділитись:

Зазначається, що допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, буде призначатися на третю і кожну наступну дитину

З 1 квітня українці зможуть отримати соціальну допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Міністерство соціальної політики України вже почало приймати заяви на виплату такої.

Про це повідомляє видання “Хвиля“.

“1 квітня 2019 року урядовим рішенням з метою поліпшення матеріального становища багатодітних сімей, створення умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, введено новий вид соціальних виплат — допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях”, — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, буде призначатися на третю і кожну наступну дитину. Отримати кошти можна буде з того місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами. Розмір соціальної допомоги на дитину становитиме 1700 гривень і буде виплачуватися щомісячно. Однак таку допомогу зможуть отримати лише ті діти, яким ще не виповнилося сім років..

“Звертаємо увагу, що для громадян, які звернуться в період з квітня по червень 2019 року включно, зазначена допомога буде призначатися з 1 квітня 2019 року”, — підкреслили в Мінсоцполітики.

Відповідне рішення ухвалив уряд у березні 2019 напередодні президентських виборів. За даними Мінсоцполітики, сьогодні таку допомогу можуть отримати 334 тисяч багатодітних сімей, але виплати призначені тільки на 158,8 тисячі дітей.

Читати також:

Спагетті з креветками

Спагетті з креветками

Пасту з креветками люблять у всьому світі. У різних країнах свої традиції і особливості приготування такої страви

Понеділок, 17 лютого 2020

Слойки з яблуками «Трояндочки»

Слойки з яблуками «Трояндочки»

Понеділок, 17 лютого 2020

Як сподобатись начальству?

Як сподобатись начальству?

Сподобається керівнику на початковій стадії влаштування на роботу, це так само важливо, як і відмінне виконання трудової дисципліни

Понеділок, 17 лютого 2020

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: