today

Дата  Время

date_range

Понеділок, 17 лютого 2020

Поділитись:

Сподобається керівнику на початковій стадії влаштування на роботу, це так само важливо, як і відмінне виконання трудової дисципліни. Головне, це – люб’язні стосунки з начальством, які допоможуть вам виявити свої індивідуальні якості, як працівника. Для початку важливо – не створювати ситуацій, які можуть негативно відбитися на вас, з боку начальства.

Щоб бути “улюбленцем” шефа, потрібно запам’ятати наступні моменти:

Пунктуальність. Покажіть, наскільки ви дисципліновані. Запізнення – це найбільша помилка, на яку дуже важко знайти виправдання. Відразу змінюється думка керівника і забуде, він про це не скоро. Прийти на роботу не вчасно – значить виявитися на подіумі, вас бачать всі.

Засиджування на роботі, не завжди корисне. Не слід без певної вказівки залишатися після роботи. Начальник, напевно подумає, що ви не встигаєте робити свою роботу або переслідуєте, особисті інтереси, або, чого гірше, намагаєтеся “підлизатися”. Намагайтеся все робити вчасно і йти з роботи також, як і інші працівники.

Свої проблеми, залишайте вдома. Так як серед співробітників є і недоброзичливці, вони не повинні чути ваших телефонних переговорів, що не стосуються роботи. Якщо ви знаходите час поговорити або відійти у справах, значить ви недостатньо завантажені роботою. Ні в якому разі не запрошуйте своїх приятелів або родичів, це виходить за всі рамки пристойності, і дає зайвий привід вашим заздрісникам “перетягнути на себе ковдру”.

Курити – здоров’ю шкодити. Не слідуйте за натовпом, не дивіться, хто курить, а хто ні. Слідкуйте тільки за своїми перекурами і постарайтеся їх звести до мінімуму. Нехай навіть керівник сам любить “подиміти”, головне, щоб вас не було поруч з ним. А якщо вас там немає, значить, ви на своєму робочому місці. Коли ніхто не помічає вас з сигаретою, це вам тільки на руку. Ось побачите, як у всіх зміниться думка про вас, в тому числі і у начальника. Що ще робити, якщо не курити – залишається тільки працювати.

Іноді, потрібно бути, як усі. На початковому етапі своєї робочої діяльності, не варто бути “білою вороною” в колективі, привертаючи увагу своєю яскравою, незвичайною одягом. Поки ви рядовий співробітник, потрібно злитися з “сірою масою”, а то невідомо як керівництво розцінить ваш індивідуальний стиль одягу. Не потрібно, щоб колеги по роботі, визнали вас за вискочку, адже для деяких ваша оригінальність, може здатися, надмірно вульгарна.

Порядок на столі – порядок в голові. Ще зі шкільної лави нас вчать, що на робочому місці повинен завжди бути порядок. Навіть, якщо ви творча особистість, прагніть стежити, щоб на вашому столі, не було зайвих речей. А всім непотрібним папірцям, поламаним олівцям, брудним чашкам необхідно знайти інше місце. Запам’ятайте, що стіл призначається тільки для роботи, і нічого зайвого. Неохайність може дуже погано відкластися на вашій репутації.

Обідайте вчасно. Якщо ви не любите їжу в їдальні, беріть з собою. Але час, для прийому їжі вибирайте такий, який передбачається для обідньої перерви за графіком. А їжу бажано брати без різких запахів, або їсти її не на робочому місці. Не слід, протягом трудового дня постійно жувати, шелестіти обгортками від жуйки або шоколадних батончиків. Ви цим можете дратувати деяких співробітників, створюючи напруження в колективі і, звичайно ж, погану думку про себе.

На роботу, як на свято. Не давайте приводу, співробітникам і начальству думати, що ви безініціативний і лінивий. Не позіхайте. Якщо не виспалися, випийте кави, не мрійте про кінець робочого дня. Ваш начальник завжди повинен бачити, що ви в тверезому розумі і бойовому настрої. Адже його не цікавить, які у вас удома проблеми, і чому ви не в формі.

Відпочивати на роботі треба вміти. Начальник не повинен знати про ваші розваги, під час роботи, вам не повинно бути нудно. А якщо це так, то намагайтеся не привертати до себе увагу, збиранням пасьянсів і листуванням в чатах. Всьому має бути свій час. А більше часу повинна приділятися роботі.

Читати також:

Спагетті з креветками

Спагетті з креветками

Пасту з креветками люблять у всьому світі. У різних країнах свої традиції і особливості приготування такої страви

Понеділок, 17 лютого 2020

Слойки з яблуками «Трояндочки»

Слойки з яблуками «Трояндочки»

Понеділок, 17 лютого 2020

Як сподобатись начальству?

Як сподобатись начальству?

Сподобається керівнику на початковій стадії влаштування на роботу, це так само важливо, як і відмінне виконання трудової дисципліни

Понеділок, 17 лютого 2020

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: