today

Дата  Время

date_range

Четвер, 13 лютого 2020

Поділитись:

Українців зобов’яжуть відкладати на так звану “другу пенсію”, осільки солідарна пенсійна система виправдовує себе все менше. Ця програма передбачає поповнення особового рахунку працюючого українця з кожної заробітної плати. Тож тепер замість заощаджень на відпочинок, можна відкладати собі на безбідну пенсію.

Розпоряджатися рахунком можна буде при досягненні певного віку, або у заздалегідь визначених законодавством випадках.

Член Нацкомісії з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР), Олександр Панченко зазначає, що сам законопроект швидше за все, розглядатимуть на комітеті Верховної Ради.

Пенсіонери, фото 33 канал

Пенсіонери, фото 33 канал

Панченко зазначає, зщо при його розробц були суперечки щодо того, чи будуть внески на другу пенсію примусовими і яку частину від зарплати вони складуть. Але в кінцевому рахунку був знайдений компроміс.

“Одна сторона пропонувала зробити такі внески є добровільними, інша – зробити такі платежі є обов’язковими і великими. Тому ми знайшли компроміс, який полягає в тому, щоб до цього процесу було залучено дві сторони: як працівник, так і роботодавець”, – пояснив експерт.

Панченко зауважив, що у документі закладено обов’язковий мінімум в 1% відрахувань, які робить сам працівник. Роботодавець же буде також обов’язково відкладати 2%, тобто відразу більше. І разом цей мінімальний внесок становитиме 3%, як зазначено в законопроекті, зазначив член НКЦПФР. Але якщо ці 3% є обов’язковим мінімумом, працівник завжди зможе добровільно цю суму збільшити.

Читати також:

Спагетті з креветками

Спагетті з креветками

Пасту з креветками люблять у всьому світі. У різних країнах свої традиції і особливості приготування такої страви

Понеділок, 17 лютого 2020

Слойки з яблуками «Трояндочки»

Слойки з яблуками «Трояндочки»

Понеділок, 17 лютого 2020

Як сподобатись начальству?

Як сподобатись начальству?

Сподобається керівнику на початковій стадії влаштування на роботу, це так само важливо, як і відмінне виконання трудової дисципліни

Понеділок, 17 лютого 2020

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: