today

Дата  Время

Натуральна косметика – White mandarin, Choice, Добра їжа, Green MAX

Натуральна косметика – White mandarin, Choice, Добра їжа, Green MAX

Всі формули спеціально розроблені колективом вчених-фахівців в області кардіології, терапії, ендокринології, гастроентерології та інших спеціальностей

Контакти

м. Луцьк, проспект Волі, 6

(‎095)424 35 78
(097) 257 11 58
Графік роботи:
з 11:00 до 18:00

Опис

Сьогодні здоровий спосіб життя — це вже не данина моді, як це було всього кілька років тому. Все більше людей розуміють, що здоров’я — це не безмежний ресурс, воно вимагає турботи і підтримки.

Компанія «CHOICE», «White Mandarin» , «ДОБРА ЇЖА» подарує вам не тільки красу, але і здоров’я! Ми зібрали всі необхідні натуральні інгредієнти, щоб подарувати ефективний результат і приємні відчуття. Наша продукція підходить всім, оскільки не містить хімічних речовин, які в невеликих кількостях можуть впливати на стан організму.

Всі формули спеціально розроблені колективом вчених-фахівців в області кардіології, терапії, ендокринології, гастроентерології та інших спеціальностей.

Пропонуємо:

  • фітокомплекси;
  • продукти здорового харчування «Добра їжа»;
  • натуральну косметику «White Mandaryn»;
  • засоби за догляду за оселею Green Max

Наші переваги:

  • за роки роботи на ринку ми встигли завоювати довіру та любов клієнтів, адже пропонуємо справді ефективні та безпечні засоби для краси та здоров’я. І за цей час ми стали власниками 4-х торгових марок і не зупиняємось на цьому;
  • вся наша продукція пройшла клінічні випробування на базі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, і в 2003 році отримала міжнародний патент. Тож ми можемо гарантувати повну безпеку кожного нашого засобу та продукції і переконані, що вона ще й ефективна та безпечна;
  • вся продукція виготовлена з натуральних компонентів. Тим паче, що використовуємо ми тільки перевірену та сертифіковану сировину;
  • вигідні умови співпраці та доступні ціни

Наші торговельні марки:


«Choice» — продукти лікувального-оздоровчого харчування, до складу яких входить пшениця, кукурудза, зерни вівса, рослини та лікарські трави. Завдяки спеціальній технології пророщення зерен та використання гідролізної ферментації вдається збільшити кількість рослинних білків, вітамінів та активних речовин в продукції. В комплексі всі ці речовини покращують ефект прийому продукції в декілька раз.

Торгова марка «Choice» відома на ринку України з 2004 року – це серія продуктів для лікувально-оздоровчого харчування. Її унікальний склад містить у собі пророщені зерна вівса, пшениці і кукурудзи, а також лікарські трави і рослини. Спеціальна технологія пророщування зерен з використанням процесу гідролізної ферментації багаторазово збільшує вміст вітамінів, рослинних білків і активних ферментів в кінцевому продукті. Склад усіх комплексів підібраний таким чином, що всі компоненти взаємно підсилюють корисний ефект і підвищують харчову засвоюваність комплексу.

«White Mandarin» — натуральна косметика, до складу якої входить натуральна рослинна сировина та немає жодних парабенів, силіконів, барвників, ароматизаторів, продукції нафтохімії, SLS і SLES та інших небезпечних речовин. Насичена формула косметичних засобів з натуральними інгредієнтами і ефірними маслами зберігає молодість шкіри, а волоссю додає особливу м’якість, здоровий блиск і яскравий колір.

Продукція «White Mandarin» настільки неповторна, що позитивний результат використання видно вже після першого застосування. Про це свідчать безліч позитивних відгуків клієнтів. Широкий асортимент органічних шампунів, бальзамів, масок для волосся, скрабів для тіла, очищувальних засобів, а також кремів для обличчя White Mandarin дозволяє задовольняти самого вимогливого клієнта.

Природні косметичні засоби «White Mandarin» є ефективними і безпечними, користуючись якими Ви збережете своє здоров’я і красу на довгі роки.

Торгова марка «ДОБРА їжа» — Основою цього продукту стали пророщені зерна чотирьох основних злакових культур: пшениці, кукурудзи, вівса і ячменю. Пророщені зерна містять повний набір речовин, необхідних для раціонального харчування: рослинні білки, прості вуглеводи, клітковину з мікроволокнами, вітаміни, мікро- і макроелементи, а також рослинні екстракти і фітогормони.

Торгова марка «ДОБРА ЇЖА» була офіційно зареєстрована на ринку України в 2010 році. Основою цього продукту стали пророщені зерна чотирьох основних злакових культур: пшениці, кукурудзи, вівса і ячменю. Пророщені зерна містять повний набір речовин, необхідних для раціонального харчування: рослинні білки, прості вуглеводи, клітковину з мікроволокнами, вітаміни, мікро- і макроелементи, а також рослинні екстракти й фітогормони. Це концентрований комплекс поживних речовин в найбільш доступній для травної системи людини формі, який сприяє оздоровленню та зміцненню організму, а також позбавляє від багатьох недуг.

У серії «Морська фармакологія» ми випустили «Аміномід» — революційний засіб для активного довголіття, що містить гідролізат морських молюсків. «Аміномід» підвищує імунітет, має антиоксидантні, противоалергенні і радіопротекторними властивостями, позитивно впливає на стан серцево-судинної і кровотворної систем, сприяє виведенню з організму токсичних речовин і радіонуклідів.

Торгова марка Green max

Компоненти Green max мають природне походження і біологічно розкладаються.

Рослинні ПАР – виготовляються з взаємодії глюкози, одержуваної з сирої картоплі, кукурудзи, цукрової тростини, цукрових буряків і жирних спиртів виділених з рослинної олії.

Перкарбонат натрію -екологічна альтернатива перборату натрія, який широко використовується в звичайних порошках. Перкарбонат натрію звільняє кисень в процесі прання, діючи як відбілювач і засіб для виведення плям. На відміну від перборат натрію, перкарбонат натрію не токсичний по відношенню до рослин.

 

Останні новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: