today

Дата  Время

Коровайний дім “Март”

Коровайний дім “Март”

Коровайний дім "Март" спеціалізується на випіканні святкових короваїв. Кондитери підприємства, поєднавши секрети наших бабусь, досвід і сучасні новинки, випечуть для Вас смачний і вишуканий коровай

Контакти

м. Луцьк, вул. Пр. Соборності, 38а (навпроти "Там-Там")
(067) 332 50 03

м. Луцьк, вул. Пр. Волі ,68 (біля 1-ої Поліклініки)
(097) 052 70 55

Опис

Коровай — це сонячний символ роду і уособлення самого життя. З усіх хлібів він найбільш оспіваний у народних піснях. Здавна вважалося, що коровай посланий від Бога.

Коровайний дім “Март” спеціалізується на випіканні святкових короваїв. Кондитери підприємства, поєднавши секрети наших бабусь, досвід і сучасні новинки, випечуть для Вас смачний і вишуканий коровай. Цей святковий хліб стане не лише обрядовим атрибутом, а й окрасою весільного столу і смачним десертом. Вибір короваю — важливий ритуал, адже за повір’ями він вважається запорукою щасливого сімейного життя наречених. Саме тому коровайний дім “Март” пропонує короваї різних стилів і оформлень, зокрема Ви можете замовити такі короваї:

 • з тістовим оформленням
 • з білковим оформленням
 • з мастичних оформленням
 • в європейському стилі
 • в українському стилі

Всі короваї виготовляють із дотриманням українських народних традицій, використовуючи найкращі досягнення кондитерських технологій та враховуючи тенденції дизайну.

Для приготування беруть лише натуральні якісні продукти — домашнє молоко, яйця, натуральний мед тощо. Оздоблюють коровай різноманітними декорами з прісного тіста і солодкими прикрасами. Голубки, польові квіти, лебеді, жайворонки, колоски, троянди, лілії, фігурки молодят, обручки, грона калини — це не просто гарні прикраси, а сакральні цінності, символи щасливого життя і добробуту сім’ї.

Для оздоблення короваю у європейському стилі використовують мастику, глазур, шоколадний крем, марципани, орнаменти із суфле, карамельне намисто, усілякі екзотичні квіти. Над оформленням всіх видів цього священного хліба працює дизайнер.

Торти

У коровайному домі “Март” можна замовити весільні, ювілейні, дитячі, корпоративні торти. Вони стануть чудовим доповненням святкового столу. Під час приготування тортів використовують лише натуральні інгредієнти, щоб вишуканий десерт був і смачним, і корисним. На Ваш вибір різні види тортів, серед яких:

 • “Вишневий аромат”
 • “Шоколадний”
 • “Горіховий смак”
 • “Медова ніжність”
 • “Зебра”
 • “Наполеон”
 • “Тірамісу”
 • “Чорний принц” та інші

Кондитери можуть зробити одно- та багатоярусний торт, з фонтаном, підсвіткою та іншими декорами. За бажанням майстри індивідуально створять новий дизайн торту, який відповідатиме Вашим смакам і вимогам.

Тістечка

Серед широкого асортименту продукції коровайного дому різноманітні тістечка: “Лимонне”, “Корзинка”, “Карпати”, “Тірамісу”, “Пташине молоко”, “Заварне”, “Трюфель”, “Медове”, “Празьке” тощо.

Декорування столика

Крім того, у коровайному домі “Март” Вам запропонують вишукане оздоблення столика під торт та коровай, що відповідатиме загальному стилю Вашого свята.

Співпраця

Підприємство запрошує до взаємовигідної співпраці продуктові магазини, кафе, ресторани, навчальні заклади, роздрібні торгові точки, а також дилерів з інших міст України. Експедитори доставлять Вам хлібобулочні або кондитерські вироби у зручний для Вас час.

Кондитерські вироби коровайного дому “Март” користуються великою популярністю не лише в Рівному та всій Україні, а й за кордоном. Майстри виготовляють продукцію на замовлення у Бельгію, Білорусію, Німеччину, Польщу, Словаччину, Чехію.

Останні новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: