today

Дата  Время

ФОП Вигура Ю.І.

ФОП Вигура Ю.І.

Бруківка: продаж, ландшафтне планування- вкладання бруківки- бруківка, поребрик, бордюр

Контакти

м. Луцьк

(050)93-03-137
(093)70-26-629

Опис

Бруківка: продажландшафтне планування– вкладання бруківки– бруківкапоребрикбордюр.

ФОП Вигура працює на ринку вкладання бруківки майже 15 років. Колектив складається з майстрів-професіоналів високого класу, які гарантовано якісно виконають роботи по вкладанню бруківкипоребриківбордюрівнатурального каменю та ін., будь-якого рівня складності. ФОП Вигура  виконує повний спектр робіт по благоустрою з використанням усіх видів бруківки, надає клієнту усі необхідні супутні матеріали (цемент, пісок, щебінь, відсів) і необхідну спецтехніку. Усі роботи підтвердженні письмовою гарантією. Висока якість та помірні ціни перетворюють наших замовників в наших друзів.

Переваги бруківки:

Зручність. На поверхні не буває калюж. Наявність зазорів дозволяє волозі вільно проникати і випаровуватися і виключає утворення під покриттям водяних дзеркал.

Екологічність. Останні дослідження довели, що асфальтове покриття при нагріванні понад 25 градусів за Цельсієм починає виділяти в атмосферу канцерогенні речовини. А це означає, що в сонячні літні дні перебувати в місті небезпечно!

Бруківка. При природному кліматичному нагріві не розмякшується і зберігає свої властивості, не виділяє, на відміну від асфальту, летючих шкідливих речовин. На відміну від асфальту не порушує природну потребу зелених насаджень у газо-і водообміні, що сприятливо позначається на зовнішньому вигляді міста і здоровї городян.

Довговічність. Термін служби бруківки по ТУ 50 років тому морозостійкість гранітів дуже висока. Стираність низька. Висока зносостійкість.

Ремонтопридатність. При необхідності проведення ремонтних робіт (наприклад, прокладка підземних комунікацій і т.д.) дорогу з гранітної бруківки можна легко розібрати, провести необхідні роботи і її ж укласти знову. Бруківку рекомендовано використовувати в міських умовах у місцях пролягання підземних комунікацій.

Останні новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: